| florinflo a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa obtin atestat de transport marfa, card tahografic, si cit ma coasta.multam

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inscrii la un centru de perfectionare, faci cursul si apoi dai examen. Functie de data obtinerii permisului cat. C iei CPC sau CPI.Pentru mai multe informatii:eugenmanica@yahoo.fr

| eugenmanica a răspuns:

Te inscrii la un centru de pregatire, urmezi cursul si in final dai examen. Functie de data obtinerii permisului de conducere cat. C vei lua CPC sau CPI.
Costa in jur de 450 RON.
Pentru orice fel de nelamurire, materiale de pregatire si altele:eugenmanica@yahoo.fr