| Sweet155 a întrebat:

Ce utilizator are dreptate? Intre boss de boss si Larisa Lary ca nu imi dau seama http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =Z4UU4NUZVRE.Funda!

Răspuns Câştigător
| IoIo11 a răspuns:

Asta*

13 răspunsuri:
| IoIo11 a răspuns:

Tu ai citit toata conversatia?
Eu nu gasesc inceputul laughing
Oricum sunt niste copii fara creier amandoi...

| Sweet155 explică (pentru IoIo11):

Eu zic ca Larisa Lary are pentru ca am mai vazut ca boss de boss a mai injurat si altii plus ca e mai mic cu 4 ani decat ea.Parerea mea tu ce zici?

| IoIo11 a răspuns (pentru Sweet155):

Larisa aia n-are nevoie 20 de ani! In primul rand nici nu stie sa scrie! Si n`ai vazut cum injura " Sa`ti dea la **** dumnezeu. " asa e minte de copil handicapat si idiot!

| Sweet155 explică (pentru IoIo11):

Are 20 de ani.Stii de ce? Pentru ca sunt prietena ei ea injura asa de mult pentru ca a la varsta de 16 ani a omorat-o un om pe mama ei iar ea a facut un soc si se enerveaza repede.Si dupa ce a omorat-o a inceput sa faca golanii adica sa intra intr-o gasca batausi plus ca si-a inceput viata sexuala la 17.Eu mereu am sustinut-o si ia-m zis sa nu mai bata oamenii si sa injure asa de rau si mult dar ea nu ma asculta. Oricum mersi de parerea ta!

| IoIo11 a răspuns (pentru Sweet155):

Condoleante!

| Sweet155 explică (pentru IoIo11):

laughing nu mi-e trebuie sa imi zici

| IoIo11 a răspuns (pentru Sweet155):

Si cui vroiai sa-i spun? raised eyebrows ti-am zis condoleante din partea mea pentru moartea mamei sale! Si nu inteleg ce e asa amuzant!?

| Sweet155 explică (pentru IoIo11):

laughing pentru ca trebuia sa zici "Zi tu din partea mea lui prietena ta condoleante" iar tu ai zis direct condoleante.laughing lol

| IoIo11 a răspuns (pentru Sweet155):

Ha Ha Ha... ce am mai ras!
Daca nu stii sa apreciezi gestu` treaba ta! wave ( App nu se scrie "ia-m" ci "i-am"winking si ma refer la comentariul din 3 Septembrie, ora 14:25 )

| Sweet155 explică (pentru IoIo11):

Daca era real ma antetionau adminii.Eu ti-am explicat cu frumosul dar vad ca o tii tot pe a ta.Ma rog..Mersi pentru raspuns!

| IoIo11 a răspuns (pentru Sweet155):

laughing Intreaba pe cine vrei tu, se scrie "i-am". Si daca te-am corectat asta nu inseamna ca a fost nume de rau!

| Sweet155 explică (pentru IoIo11):

laughing si eu ti-am spus sa nu ma corectezi cumva? Mi-a parut bine pentru raspunsul tau.

| IoIo11 a răspuns (pentru Sweet155):

Nu dar am vazut ca te-ai enervat! Nu mai conteaza...
La revedere!

| IoIo11 a răspuns (pentru IoIo11):

Asta*