| anonim_4396 a întrebat:

Ce Windows îmi recomandați să instalez pe acest laptop şi de ce? https://m.emag.ro/......D7CK4YBBM/
P.S.Dau funda celui mai argumentat răspuns!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Windows 10

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Ce argumente vrei? windows 7 nu este compatibil cu el, nici nu sunt drivere, windows 8.1 e praf, windows 10 este cel mai bun windows facut vreodata de Microsoft desigur nu cel piratat, virusat, un windows cu licenta merge perfect

| RAY a răspuns (pentru RAY):

GabiDumitrescu a evaluat răspunsul tău Ce argumente vrei? windows 7 nu... ca fiind nefolositor şi eronat.
ce anume nu e adevarat? windows 10 e cel mai bun, iar acel laptop este recomandat pentru windows 10

| RAY a răspuns:

Pe TPU promovarea pirateriei este interzisa

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu am promovat nici o piraterie. Am exprimat un adevar. Tu ai venit cu tromboane gen W 8.1 e praf, W10... "desigur nu cel piratat, virusat" P.S. Am Windows 10 cu licenta. Si nu am vazut nici o problema la prietenii mei care se intampla sa nu il aiba legit.