| Tripp91 a întrebat:

Ce ziceti sunt bune tigarile marlboro dar marlboro blue ice?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Blue ice.

| marcous a răspuns:

Nu sunt grozave. Prefer Camel Gold sau Lucky Strike

| wrath007 a răspuns:

Nu sunt fumator dar iti recomand blue ice!

| mklu a răspuns:

Fumator de 16 ani.
m-am luat efectiv de fumat relativ tîrziu fața de cum era moda atunci.
pana mea m-a durut in cur și de sfaturile parintilor care pana la urma au aflat ca fumez (fumator) tata și de avertismentele de pe pakete dar acum,nu ca am vreo tumoare sau ceva dar se simt anii de fumat, atunci cand faci orice efort, de la carat ceva voluminos pe scari sau pana la a face.x și nu sunt supraponderal... in ceea ce privește întrbarea ta, anul ăsta se vor interzice in spațiul UE țigarile slim su cu arome(menta, mere, fructe, etc) deci. concluzia o tragi tu