| Larisaaaa a întrebat:

Cei care lucreaza la CGS pot intra intr-o baza de date si citi mesajele de la cartela de Orange? Funda.
Intreb asta deoarece am auzit ca cineva care lucreaza acolo mi-a citit mesajele din telefon. Se poate?

Răspuns Câştigător
| Scheider a răspuns:

Da se poate dar nu au voie.Stii deoarece cand am fost sa-mi schimb telefonul mia verificat cartela si mi-au spus vreo 5 mesaje la ora si in ce data au fost trimise.Le pot citi

2 răspunsuri:
| Larisaaaa explică (pentru Scheider):

Multumesc. Mai am o intrebare... se pot citi doar cele care sunt salvate in cartela? sau si cele care sunt salvate in telefon?

| Scheider a răspuns:

Din cate stiu eu doar cele depe cartele fiindca cele din telefon nu au cum sa intre