| Paula003 a întrebat:

As dori sa stiu daca cineva merge la Orange Shop si intreaba daca poate vedea mesajele( care nu mai exista pe telefon, adica, care au fost sterse ) si apelurile de pe o cartela PrePay, cei de acolo i-ar arata? Dar cartela sa nu ii apartina acelei persoane? Multumesc

5 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Mesajele se pot vedea cu ordin judecatoresc ...sau asa ceva.

Iar apelurile le poti vedea aici : https://sso.orange.ro/......ps?/wp/oro

Iti faci cont, ajungi administrator si gata.

| SparkleO a răspuns:

Salut.
in caz ca ai primit un mesaj important si l-ai sters din greseala, s-ar putea, dar daca te intereseaza cartela atcuiva, asta e deja o faradelege.

gandeste-te daca teroristii ar merge la Orange sa vada ce a vorbit presedintele. cum crezi ca ar veni asta?

| Paula003 explică (pentru SparkleO):

As dori sa stiu daca ar merge cineva si ar spune ca ar dori sa vada mesajele si ca este cartela acelei persoane dar de fapt nu este, cei de acolo i-ar arata? Ca asa, ma gandesc si eu daca un necunoscut ar dori asta. Dar daca de exemplu m-ar interesa pe mine eu as putea sa merg acolo si sa ii zic ca e cartela mea si ca doresc sa vad toate mesajele, se poate? Si un alt caz, daca cartela ar fi rupta si cineva ar cere mesajele de pe aceea cartela, s-ar mai putea recupera?

Răspuns utilizator avertizat