| AliceAne a întrebat:

Cei care sunt din constanta, stiti daca pot gasi un magazin de lentile de contacta, in incinta Tomis mall? sau tomys mall nushh... dau Fundooi si voturiwinking love struck

2 răspunsuri:
| FlAiser a răspuns:

Comanda dp net eu din cluj am comandat si au venit in 1 zi

| missdevil a răspuns:

Orice magazin care comercializeaza ochelari de vedere are si lentile de contact. daca nu in tomis mall poti incerca la Catalina Optic, e undeva langa casa de cultura, dar nu pe lapusneanu, pe cealalta strada(nu mai stiu cum se numeste).