| astertix09 a întrebat:

Cele mai tari teste de viteza a browserelor cunoscute
http://www.microsoft.com/......ideos.aspx
Numai ca e o mica problema, ca utilizator cand am crash din orice indiferent de site, prefer stabilitatea.
Au descoperit la Microsoft ca tot ce se spunea despre Internet explorer este un mit
http://www.microsoft.com/......sting.aspx
Hmmm!
Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Multumim pentru post. Asa e. e. Este adevarat ce spune acolo. Internet Explorer 8 este mult mai bun decat Internet Explorer 7 unde aceste lucruri enuntate nu erau deloc mituri cu siguranta, stim asta. Multi au ramas cu impresia de I. E mai vechi care era mai putin bun fata de Firefox. Internet Explorer 8 este cu adevarat un browser bun.

| Catalion a răspuns:

Eu prefer firefox dar sunt unele site-uri, de exemplu unele site-uri de vizionare canale tv online care functioneaza numai daca ai internet explorer. Deci tin si internet explorer 8 pentru orice eventualitate, mai ales ca unele programe cum ar fi advanced system se conecteaza la internet numai prin internet explorer.

| aditzuca a răspuns:

E destul de bun dar folosesc Fire fox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un explorer, dar de foarte multe ori am preferat sa-l schimb cu FireFox-ul. Si totusi ma incapatanez sa pastrez explorerul.