| adelina_6073 a întrebat:

Cind se incepe menstruatia atuncea si sanii incep a creste?

6 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu,sanii pot incepe sa creasca si inainte sa iti vina menstruatia.Atunci cand esti la ciclu se pot umfla dand sensatia ca au mai crescut, dar dupa ce iti trece se dezumfla la loc.

| curlyhair a răspuns:

Da pentru ca si mie mi -s-a intamplat asta acum vreo 2, 3 luniwinking

| InoTkd95 a răspuns:

Atunci cand esti suficient de dezvoltata. Menstruatia apare de obicei la varsta de 12, 13 ani.

| marianastepan a răspuns:

Mmm.sunt si eu curioasa

| diclorofosfat a răspuns:

Cind eram eu mai mica si fusesem la doctor, mi-a zis ca intii INCEP a creste sanii si apoi vine menstruatia.In timpul menstruatiei sanii se intaresc si ai impresia ca sunt mai mare, dar vor reveni la normal. Asta nu inseamna ca odata cu 1 menstra ei nu mai cresc. O sa creasca citi au de crescut ei acolo xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei iti cresc oricum pana pe la circa 20 si ceva de ani, asa ca nu-ti face probleme cu aspectul acesta, apoi anticonceptionalele prescrise de medic forteaza corpul daca le iei de la varsta asta sa-ti creasca mai mult decat ai crede si nu, nu este obligatoriu daca iei anticonceptionale sa faci si sex.