| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani incep sanii unei fetite sa se dezvolte si cand ii soseste menstruatia?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai dreptate, pedofilul asta infecteaza TPU

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Raport,Ray,raport,poate scapamde el!

| LoveSleep a răspuns:

Ușor, Ashadow laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

De regula pubertatea se instaleaza intre 10 -14 ani. Cam pe la 12 ani incep sa apara transformari vizibile in ceea ce priveste sanii unei fete dar si in corpul ei pe asamblu. Odata ce se instaleaza prima menstruatie sanii se vor dezvolta relativ repede. Menstruatia apare cam pe la 12 13 ani in medie uneori chiar mai devreme la fetele cu pubertate precoce.