| anonim_4396 a întrebat:

Cine a fost la Castelul Dracula? V-a speriat ceva?

Răspuns Câştigător
| gabriela_4689 a răspuns:

Da eu am fost la castelul lui dracula atata tot ca a iesit unu mascat dintr-un sicriu si vampiri si tot zicea ca aici se afla moastele lui dracula si ca vine sa ne bantuie sunt in clasa a-4 a si nu m-am speriat deloc atata tot ii fantezie

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca te referi la castelul Bran, sa stii ca nu este nimic infiorator! Dar, daca ar fi sa respectam istoria, se pare ca adevaratul castel al lui Vlad Tepes este undeva pe la Hunedoara, dar este neintretinut, ruinat!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu te sperie nimic, stai liniştit.

| Vizitiul a răspuns:

Pe mine m-a speriat apelativul.

| Elena1234456 a răspuns:

Am fost, nu m-a speriat nimic happy.

| Addaaa99 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tottt

| Marcian a răspuns:

Erau acolo niste scari inguste si intunecoase dar nu te prea speriai.In rest arata destul de trist in castel dar nu sa-ti fie frica.
Daca ar trebui sa te sperii de ceva sperie-te de faptul ca pe la tarabele din fata castelului sunt numai sabii de vanzare(cam 50 ron), deci intr-o noapte singuratica prin Bran vampirii ar fi ultima ta problema.

| ceco a răspuns:

Da... m-a speriat coada de la intrare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost... e distractiv este si o surpriza care te va speria dar sa stii ca e superr:rolling on the floor

| tomabogdan a răspuns:

Daca zici de bran nu e nimic de speriat, decat scarile inguste ca stai un "milion de ani" pana urci. am fost acolo la vreo 6, 7 ani.acu' am 10