| AdelinGrigorescu a întrebat:

Cine are Lg Optimus Sol?(vreau si pareri)!

5 răspunsuri:
| InvisibleTouch a răspuns:

Hello!
Eu am LG Optimus Sol si sunt fff multumita de el. Pe langa faptul ca merge excelent, se vede super la el datorita ecranului ultra amoled. Ce e aiurea e ca nu prea gasesti folie si husa la el ( il am de 2 saptamani si inca mai am folia aia cu desene pe el laughing) )... de pe net nu am curaj sa iau big grin Despre poze si video. are HD deci clar merita. Chiar ti-l recomand!

| AdelinGrigorescu explică (pentru InvisibleTouch):

Stii dc am intrebat ca am si eu tot LG optimus sollaughing

| InvisibleTouch a răspuns (pentru AdelinGrigorescu):

Pai si nu-ti place? big grin

| AdelinGrigorescu explică (pentru InvisibleTouch):

Ba da e superb
!

| InvisibleTouch a răspuns (pentru AdelinGrigorescu):

Asa cred si eu big grin si designul e :X:X:X ce e aiurea e ca nu are flash sad