| OmNom a întrebat:

Cine are un cod Webkinz? (functionabil)

Răspuns Câştigător
| Alëxąndŕą a răspuns:

Nu-t da nimeni pentru-ca au dat bani pe el si gandeste ca esti tu il locur lor si ai dat 400 de mii pe el l-ai dai da asa cu una cu douaconfused

5 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Bunica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am, mai poti intra decat o luna este o pisica cu roz si alb. numele de utilizator este kitylol si codul secret este X3689WzP.am putini bani 23 si obiecte exclusive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei am si eu o intrebare?:com pot obtine obiecte exclusive fara abonament deluxe? pls ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am n cod vebkinz de spus. Numele este Carti112, si parola Cartis.