| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Cine e din Brasov,puteti sa-mi spuneti cum vi se pare Liceul Unirea adica despre elevi, profesori si mai multe?

3 răspunsuri:
| didadada a răspuns:

Eu cel putin nu prea am o parere buna despre liceul "Unirea"...am facut acolo clasele 5-8 dar nu ma e ceea ce a fost odata...depinde la ce profil vrei sa dai acuma, daca vrei la filologie totusi ar fi bine sa mergi acolo pentru ca e cel mai specializat in acest domeniu..eu sunt acuma la liceul LSN si sincer imi place mult mai mult decat la unirea si profesorii sunt ok

| tHeAnGeLoFwOrLd explică (pentru didadada):

Dar cum sunt elevii? Sunt de treaba, te acomodezi repede?

| didadada a răspuns (pentru tHeAnGeLoFwOrLd):

Probabil caacum este cam tarziu sa-ti raspund pentru ca ai fost repartizat, dar oricum chestia cu acomodareacu elevii depinde si de persoana ta... elevii sunt ok adica eu sunt mai timida dar am reusit sa ma acomodez incetul cu incetul, dar ca in orice scoala exista si personajele negative