| alexutzza_1516 a întrebat:

Cine este din iasi imi poate recomanda va rog un nutritionist?

3 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este sa mergi la Policlinica mare la dr Zbranca este de la endocrine, el in urma unui control amanuntit iti va recomanda un nutritionist, asa am procedat si eu.

mlm
| mlm a răspuns:

Mergi la Policlinica mare si acolo intreaba de Dr Zbranca este un medic endocrinolog foarte bun, in urma unui consult te va trimite la un nutritionist, asa am procedat si eu si a dat rezultate.

| BUBULINA a răspuns:

Du-te la medicu de familie si iti da trimitere