| Skeletor a întrebat:

Cine este Herobrine in minecraft? Cum il pot,, invoca,,?

Răspuns Câştigător
| Rebel_Stephen_1992 a răspuns:

Deci fii atent: faci o camera de 20 pe 20 din bedrock o umplii cu lava si pui in mijlocul ei un enchanting table apoi scrii in chat: /invoce hb si ar trebui sa apara herobrine

| Cristian20034 a răspuns (pentru Rebel_Stephen_1992):

Nu merge
este plugin ala atau sau nu stiu dar mie nu imi mere

4 răspunsuri:
| sergiulica01 a răspuns:

Du-te ba... instalezi modu, dupa intri in joc si pui pe pamant 2 blocuri de aur si dupa pui herobrine tocken si dupa una din aia din iad... uitate pe youtube si tu ma

| Raulvalentin06 a răspuns:

Herobrine este fratele decedat al lui noch ce a murit dintr-un accident el nu apare în joc dar sunt mii de moduri pentru al invoca si a te lupta cu el eu îți spun unul pune un block de piatră spartă cu liane în el (îl găsești in monster spawner sau în pădure) îl înconjori cu aur si pui un block din acela din iad pui in parti patru torte redstone si dai gol pământului din iad/nether

| mrmadalingaming a răspuns:

Herob