| anonim_4396 a întrebat:

Cine este namio? Un prieten me-a spus ca este unu din mari artisti de dupa razboi dar in cartea de istorie de la scoala n-am gasit nimic...Imi puteti spune mai exact cine este?

Răspuns Câştigător
| Gabriel_4287 a răspuns:

Nu cauti unde trebuie. manualele de istorie sunt standardizate pentru toata lumea, Namio Harukawa (născut în 1947, în Osaka, Japonia) este un artist japonez cunoscut pentru desenele sale realiste erotica femdom. http://www.ilnudo.it/Harukawa/ uite is siteul lui.

1 răspuns:
| Claw a răspuns:

Namio Harukawa is a Japanese artist known for his realistic femdom erotica drawings. Harukawa's drawings feature voluptuous women with large breasts, wide hips, round buttocks and thick legs dominating, overpowering and humiliating smaller men. Harukawa's women are both Asian and European in appearance, and a few times African.Harukawa's women usually have an aloof look on their faces as they dominate hopeless men.