| Lorena_2784 a întrebat:

Cine imi da niste site-uri cu teme pentru samsung WAVE 525?

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| αʟεх a răspuns:

Http://www.umnet.com/mobile-themes/0-4082-0-Samsung_themes_240x400-0

In stanga ai o lista pe fondul albastru :)
Si eu Samsung Wave 525 si acolo gasesc tot ce vreau
Succes :*

Funda?

| Lorena_2784 explică:

Nu imi functioneaza doar in locurile unde se gaseste wireless...

| Aide a răspuns:

Nici mie numi functioneaza netul pe telefon crying oare de ce?

| Lorena_2784 explică (pentru Aide):

Trebuie sa ai wireless sau credit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.samsungapps.com/ unele sunt cu bani altele gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un Samsung wave 525 si nu imi merge nici o tema de pe site-urile astea...imi poate zice cineva de ce? multumesc

| zinika96 a răspuns:

Internetul va functioneaza la Samsung wave 525? cum la-ti activat?

| roxygreieras a răspuns:

Si eu am wave 525 si imi merg temele de pe site-urile astea. Si netul il am inclus in abonament si imi merge foarte bine. Nu stiu la voi dc nu...