| bibi5961 a întrebat:

Cine imi da si mie un link de download pentru ice cream sandwich 4.0.4? adica os android ics 4.0.4. si ce program e cel mai bunt pentru a muta fisierele instalate din telefon pe card? ca am o aplicatie app2sd (am vazut ca sunt mai multe), insa nu le muta pe toate. dau funda. mutumesc

Răspuns Câştigător
| TrustStyle a răspuns:

Deci tataie, ca sa ma exprim asa.
Exista o aplicatie numita rom manager
Care o iei dupa market(playstore)
Cu aplicatia aceia poti sa faci multe, precum upgradarea la android 4 sau alt android.Tot ce trebuie sa faci e sa gasesti un rom, ei bine romul(android-ul 4..na) il gasesti pe xdadevelopers.com,sau daca vrei android 4 sub alta denumire, cauti pe google cyanogenmod9 download.
dupa aceia, rebbootez telefonul si faci mai multe, dar asta gasesti pe youtube.
scrii How to install android 4
O sa vezi, ca vei intelege...
sper ca te-am ajutat, daca ai vreo nelamurire da-mi add la vultur8@yahoo.com

2 răspunsuri:
| bibi5961 explică:

Sincer sa fiu, nu prea inteleg ce scrii tu acolo. poate daca mai scrii inca odata mai descifrabil si detaliat, vei primi funda.

| TrustStyle a răspuns:

Il iei dupa rom manager(care e dupa market), este un rom numit HepHappy.(cyanogenmod9),sau mai e un rom numit aokp dar oricum, gasesti totul pe xdadevelopers.com,sau romul hephappy de pe rom manager.
vei vedea tu
funda?smug