| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da un program de facut videoclipuri cu poze si muzica, da nu dinacelea conplicate sau sa nu le pot viziona fara program, am avut de mult un program care faceam video din poze cu muzica si era simplu adica puneai efecte de nins, ploaie, ceata si puteam sa le vad si cu winamplu... dau funda Mersi!

Răspuns Câştigător
| Rock4life a răspuns:

Windows move maker big grin este cel mai usor program de facut video cu poze si muzica iti gatantezwinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salve vezi aici http://www.panalu.net/ am vazut aceste programe simple. super si sunt multe programe interesante, super tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vine iarna n-am caciulace ci sapun in cap