| raluca_4755 a întrebat:

Cine imi expilica si mie cum se face poze pe site-ul glitery.pl?
site-ul este in alta limba
fundita

Răspuns Câştigător
| LeylaLeyla a răspuns:

Siteul este in limba polona intr-adevar.Am intrat si cum eu folosesc motorul de cautare google, am avut optiunea de traducere pagina happy. Fa si tu la fel si restul te vei descurca cu siguranta. Baga,, glitery.pl,, prin google dai cautare si cand ti se va deschide pagina vei vedea ca sub fiecare optiune scrie,, traducerea acestei pagini,, da clic si gata. Sper ca am fost destul de explicita happy