| GabiCh93 a întrebat:

Cine imi explica cum e cu sistemul asta Paypal? cum se scot banii cum imi fac un cont? etchappy Funda:X

Răspuns Câştigător
| Qxigen a răspuns:

Paypal-ul este un fel de banca virtuala. Ca sa iti faci cont te duci aici: https://www.paypal.com/......bin/webscr si alegi personal. Completezi datele de acolo si la sfarsit iti va cere ca sa linkezi cardul. Este 100% safe. Ca sa il linkezi trebuie sa ai in jur de 30 lei pe el care ti-i ia si ti da inapoi ca sa vada daca cardul este activ. Dupa poti transfera banii de pe paypal pe card. Transferul dureaza 2 zile lucratoare in cele mai proaste cazuri dar poate dura si 1 ora.