| miry2013 a întrebat:

Cine imi poate spune cand este o ploaie de stele in anul 2013?

Răspuns Câştigător
| firstboy a răspuns:

Nu cad asa toate trebuie sa astepti o ora doua si eu am vrut sa ma uit dar a fost noros la targoviste si asa va fi toata saptamana.

8 răspunsuri:
| firstboy a răspuns:

A fos pe 13 august.

| firstboy a răspuns (pentru firstboy):

Dar se poate vedea toata luna.

| miry2013 explică (pentru firstboy):

Adica ieri eu am iesit dar nu am vazut nimic :'(

| firstboy a răspuns (pentru miry2013):

Da, dar poate a fost innorat si se vedeau doar dupa ora 23.

| miry2013 explică (pentru firstboy):

La ce ora?

| miry2013 explică (pentru firstboy):

Dar era senin afara am citit pe net ca la ora 2.30 noaptea am iesit dar nimic

| firstboy a răspuns (pentru miry2013):

Nu cad asa toate trebuie sa astepti o ora doua si eu am vrut sa ma uit dar a fost noros la targoviste si asa va fi toata saptamana.

| Fyusha a răspuns:

Au fost în 12.08, adică de fapt 13.08, că era după 00:40. Eu am văzut mai multe.

| 174176 a răspuns:

Toată săptămîna asta va fi de pe13 pînă pe 18