| gabbyy3 a întrebat:

Cine imi poate spune, cat te costa sa iti reincarci cartela cu 5 euro la cosmote, in Bucuresti. Tin sa va spun ca eu sunt din Resita si ca sa'mi reincarc cartela cu 5 euro nu mi-a luat decat 26 lei. In Bucuresti e oare mai scump? thinking

2 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Pai cum sa ti spun, eu sunt din bucuresti si mi-am reincarcat cartela acum 2 saptamani si este mai scump decat la resita, este 30lei doar 5euro.straight face

| chrisstina a răspuns:

E 27lei din cate stiu eu.acum depinde si de unde reincarci ca nu peste tot e la fel.Si in bucuresti sunt preturi diferite.