| dani777xd a întrebat:

Cine imi poate spune cun sa imi ingrijesc systemul de operare windows 10
cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Hurdea_Darius_2000 a răspuns:

Poti folosi antivirus. Mai bine ar fi ca daca iei unul cu bani, sa il iei CU BANI, NU CU TORENTE. Exemple: avg premium, eset, mcafee, avira, avast, etc. A, si inca ceva, cel mai bine este sa ai doar unul, pentru ca in momentul cand ai 2, calculatorul va seta sa lucreze doar unul si doar acela va avea prioritati, celelalte antivirusuri vor fi doar de umplutura.
Funda?

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns (pentru Hurdea_Darius_2000):

Bitdefender Free e gratuit.