| Kiki20098 a întrebat:

Cine imi poate spune mai multe despre Harry Potter? Ma intereseaza curiozitati.

2 răspunsuri:
| br0ken a răspuns:

E un roman cu o poveste fantastica, pe care CHIAR merita sa o citesti. Dupa terminarea cellor 7 volume a mai aparut o piesa de teatru care, sincer, nu ti-o recomand (e cam aiurea si fara sens). Si acest univers magic are o continuare in America, despre care nu stiu prea multe. Noua serie se numeste "Fanastic Beasts and Where to Find Them" si este scrisa tot de J.K.Rowling.