| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Cine imi poate spune niste lacuri de deal, lacuri de campie... Vreau sa ajut o fata de cls a IV-a... sa imi spuneti si :Numele lacului, santul muntos, bazinul raului su tipul de ex:Lac de munte:colibita, muntii calimani, bistrita, acumulare.

Răspuns Câştigător
| PaTri_4098 a răspuns:

Pai:L.Iezer din M.Rodnei,Viseu,glaciar; Lacul Roşu Munţii Hăşmaş Bicaz alunecare; Zănoaga Mare,Munţii Parâng, Lotru, glaciar; L.Caraciu,Munţii Metaliferi,Mureş, acumulare; lac de deal Lacul Geaca in Câmpia Transilvaniei, funditabatting eyelashes?big grin

2 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ explică:

Eh...nu mai conteaza in fine

| ஐIForgotMyNameஐ explică:

Ms oricum...