| AdriiB a întrebat:

Cine imi poate spune și mie cum pot sa ajung cu Metroul de la Republica la Obor la metrou? Ce stații sunt? Și unde trebuie sa schimb?

3 răspunsuri:
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Bro -_- activează GPS ul sa alfi unde ești în locația aia unde te afli tu dupăia trece adrese și locul unde vrei sa mergi tu și sa ajungi boss și acolo ajungi și sus îți arată cu ce poți ajunge mai repede și cu ce sa mergi sa ajungi acolo unde vrei tu și bom ai ajuns unde ai vrut sa fi

| Horus35 a răspuns:

Te urci în Dristor 2 (M1) și mergi vreo 17 stații. Se anunță la fiecare stație unde ești. Nu trebuie să schimbi nicăieri.
http://www.metrorex.ro/prima_pagina_p1352-1

| whatevernvm a răspuns (pentru Horus35):

Plâng de bucurie când te văd că dai indicații despre metrou...