| FlameNight a întrebat:

Cine imi poate spune un joc. Dar sa nu fie gen counter strike.

Răspuns Câştigător
| horyman a răspuns:

Cs e cel mai tarewinking, cel mai interactiv joc creat vreodata, comunici cu multe pesoane din toata lumea. eu cel putin am vb cu oameni din brazilia, ukraina, macedonia, lituania. si are foarte multe moduri, nu numai cu impuschaturi, ci si cu zombie, bb ( base builder ), rugby mod, deathrun, respawn, gungame, war3ft, si cs de baza., alte jocuri frumoasa ar fi gta san andreas, nfs most wanted, prototipe. bafta! aaa. si nu uita de fundita big grin