| gabidobrean a întrebat:

Cine imi poate supune cum pot sa devin admina la o pagina de pe facebook .....cine imi spune dau funda...:*

4 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Iti creezi o pagina: http://cumfaciunwebsite.com/cum-creezi-o-pagina-de-facebook/

si automat esti admina

| SmartLie a răspuns:

Trebuie sa iti faci o pagina pe facebook sau sa intrebi prietene care sunt admine daca pori sa fi cu ele.

P.S.: Daca vrei poti sa fii admina cu mine. please. Si eu vreau sa fiu.

| PinkyMoneybay a răspuns:

Pai...ca sa devii admina la pagina cuiva, trebuie sa-l intrebi daca poti sa fii admina. sau, iti creezi o pagina a ta la care poti adauga mai multe admine.

| nanna1 a răspuns:

Trimiti un mesaj cu "aveti nevoie de admine?" si vezi tu ce mai scri...scrie cate ori poti sta activa si spune-i sa tina cont si de tine in caz ca are nevoie.