| darkone14 a întrebat:

Cine imi poate zice si mie in aproximativ 10 randuri cum va imaginati orasul viitorului? dau fundita?!

1 răspuns:
| GodHatesUsAll a răspuns:

Un oras imens,plin de zgarienori,cu fast-food-uri la fiecare colt,panouri electronice cu reclame ale marilor corporatii ce impanzesc locul. Oamenii se invart de colo-colo, fara vreun scop anume, fiind controlati nonstop de obsesia lor de a face cat mai multi bani si a avea cat mai multe bunuri materiale, de a slavi un zeu supranatural si in acelasi timp a-i incalca "poruncile" zilnic, uitand astfel sa isi mai traiasca viata si sa se bucure de ea.