| boy_cristi a întrebat:

Cine imi spune cateva cantece cele mai populare? funda numaidecat

Răspuns Câştigător
| PaulB a răspuns:

Lady Gaga - Bad Romance, Rihanna - Rude Boy, Lady Gaga - Telephone, Jason Derulo - Whatcha Say, Edward Maya & Vika Jigulina - Stereo Love, Usher featuring will.i.am - OMG, Kesha - Tik Tok, Eminem - Not Afraid, David Guetta feat Kid Cudi - Memories, Lady Gaga - Poker Face
Si mai sunt multe. sper ca-ti plac.
Bafta happy

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Frate dar nu poate un singur om sa faca asa ceva, pentru ca sunt mai multe genuri de muzica, unii asculta house, altii rap& hip-hop, dance, raggae, electronica, trance, intelegi tu si tot asa, si omul daca iti spune iti spune ce asculta el, rockerii iti zic metalica, manelistii iti zic guta, altii alex velea. Sper ca intelegi la ce ma refer. Bafta.

| AlexandraKnows a răspuns:

Habar n-am cum sa pun linkuri ( am 10 ani ) dar stiu cateva melodii incearca-le : Christina Aguilera, Mya, Pink, Lil' Kim & Missy Elliot - Lady Marmalade (Moulin Rouge Mtv Live) (HD); Britney Spears - Radar (OFFICIAL MUSIC VIDEO); carbon let's be friends.