| Nonono a întrebat:

Cine imi spune cum scap de eroarea : opera. exe - Corrupt File?

4 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Reinstalează opera

| Damasc a răspuns:

Cel mai probabil un virus ti-a afectat fisierele opera.Un fisier din programul opera este corupt. Asta spune mesajul.Scaneaza-ti pc-ul, dupa care reinstaleaza din nou programul.

| Nonono explică:

Nu merge... am incercat de toate. Poate imi da-ti alte idei.

| gyony a răspuns:

Downloadezi softul de pe pagina: http://www.glarysoft.com/products/utilities/registry-repair/, scanezi, apoi dai repair, restart la pc.