| danini a întrebat:

Cine imi spune si mie cum fac sa imi recuperez contul de facebook ca e blochat temporar... ii dau sa resetez parola si degeaba o resetez si tot o chesti imi apare care nu ma poate lasa sa intru pe pagina de facebook va rog

1 răspuns:
| Maria_6444 a răspuns:

Nu mai incerca sa faci nimic o zi si dupa intra iar si dai sa resetezi parola fa exact ce iti cere acolo iar la un momentdat trebuie sa intri pe e-mailu tau daca imi aduc bine aminte si sa coomfirmi ca este contul tau.Iti mai pun ei dupa cateva intrebari.gen care este data ta de nastere,sexul,orasul tau, iar dupa sa recunosti cateva persoane(si o sa aleaga cateva persoane de la care ai cele mai multe comentari, likeuri sau le-ai lasat cele mai multe comentari si likuri )