| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie un site unde pot incarca o poza de pe telefon si apoi sa intru de pe calculator sa o descarc dar sa fie la marimea normala nu mica? Am un telefon nokia 1680 nu am la el nici card si nici cablu de date si am facut azi niste poze super cu el si as vrea neaparat sa le descarc. Dau funda si vot!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am nici bluetooth sad.

| DothGirl a răspuns:

Pai ai bluetooth? Daca ai prin Bluetooth le poti trimite din telefon direct pe computer.