| randy_7314 a întrebat:

Cine imi zice si mie cum se numesc toate schemele lui randy orton? de ex(dropkick) etc...

Răspuns Câştigător
| DarkNight123 a răspuns:

Manevre: -RKO -Punt Kick -Eleved DDT -Dropkick daca vrei sa stii totul despre Randy Orton cum si-a inceput cariera unde s-a nascut etc dai pe link-ul asta funda plzz:Xhttp://ro.wikipedia.org/wiki/Randy_Orton

3 răspunsuri:
| Einformatii a răspuns:

DDT,rko,Punt Kick asa numitul "picior in cap">foarte buna schema

| Inspiratie a răspuns:

Printre altele este RKO (Randy - K - Orton), cea mai renumita

| Brumă_2245 a răspuns:

RKO = Randy Kit Orton de acolo vine numele manervrei, de la numele lui întreg, nu de la Randy K Orton