| diana22 a întrebat:

Cine imi zice si mie de unde pot face rost de proiect pe facultatea spiru haret specializarea marketing anul 2? si adeverinta? nu am timp sa lucrez pe undeva ca muncesc pana la 5 seara.cine ma poate ajuta. dau fundita ca vad ca cei de aici ajuta numai pentru fundita.mersi

2 răspunsuri:
| alinutza4a a răspuns:

Incearca sa intri pe site-ul facultatii poate exista si un forum. nu poti face rost de el decat daca intri in legatura cu un student de acolo. bafta:*

| BrokenBarbie a răspuns:

Cred ca nu o sa-ti dea nimeni gratis un proiect si ar trebui sa-l cumperi. Vorbeste cu colegii sa iti faca unul in schimbul unei sume de bani
http://play4money.sosblog.com/