| Fernando9Torres a întrebat:

Cine joaca Cs si sunt pro(foarte buni adica in top15) sa imi dati niste sfaturi utile ca sa nu mor asa repede si eu sunt in top15 pe locul 10 si nu stiu ca sa fac sa ajung max pe locul2,

Răspuns Câştigător
| alexbrasov_2286 a răspuns:

Ia-ti o pereche de casti buna si joci la sunet si intotdeaua sa nu te duci primul in fata happy cam asta e tot si totodata ai nevoie si de un cfg bun

3 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

Scrie quit in consola.

| pandusca a răspuns:

Trebuie sa iti faci rank si poti ajunge pe max locul 2 in top15. Daca joci pe arena.laleagane ma cheama Holly

| Andy_6571 a răspuns:

Esti copac?
cum ai ajuns in top15 daca intrebi asa ceva?
joci cu d-aia de 8 ani?
intrebare stupida =|...ca sa nu mori repede iti trebuie un plan unde te duci si ce faci nu te duci ca n00bu' fara sa te asiguri ca numeni nu e cu shift in spate.te uiti in drpt,stng, jos, sus ochii si urechile-n patru altefel esti mancat!