| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma lamureste cum e cu Roamingul la cartela Frog? Multumesc!

1 răspuns:
| SufarStar a răspuns:

Te poti lamuri singur, foarte usor. In momentul in care achizitionezi cartela primesti automat si o mica carticica cu absolut tot ce trebuie sa stii, asta insemnand planurile tarifare ale retelei, numerele serviciilor de relatii cu clientii, informatiile utile, termenii si conditiile, serviciu de redirectionare respectiv restrictionare apeluri inclusiv informatii despre serviciul roamin. Sau mai simplu poti cauta pe net la serviciile de telefonie ale retelei.