| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta nu gasesc driver pentru cablu de date samsung c450

3 răspunsuri:
| Incubus a răspuns:

Si nici nu cred ca vei gasi, se pare ca este o problema generala la acest tip de telefon.Am cautat si toti se plang de acest lucru, ba mai mult este ca este si periculos :emite prea multe radiatii si se pare ca unele au fost retrase si inlocuite de firma(cred ca cele din china). Am gasit pentru conectare la pc doar prin serial dar scumpe(aprox 40 euro)iti recomand sa incerci alt telefon mai sigur(periculos, nu merita riscul doar pentru un telefon)si poate chiar sa nu fie Samsung

| Incubus a răspuns:

Tot eu sunt daca vrei sa il pastrezi cineva trimes mesaj(acum si acum iti spun si eu tie)sa incerci Samsung PC Studio (nu stiu daca merge dar nici nu pot sa aflu)il gasesti la adresa asta(este un program)http://bit.ly/cTEmH9

| mano_4790 a răspuns:

Na si ce iti trebuie neaparat cablu de date? Incearca un bluetooth