| AAAdelin a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa gasesc si eu un program paint pentru un telefon Vodafone 541(normal, cu touch screen)de preferinta in format java si free iar ca marime sa fie de maxim 240x320 va rog. Daca cunoasteti pe cineva care se pricepe sau care are un link sa imi dea si mie un raspuns, ca am nevoie, dau pamblica, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Laurishkutza a răspuns:

Telefonul acela nu cred ca e performant si in general programele alea au virusi. Ai grija, mai bine lasa-l. Nu-l strica. Succes. Funda? PACE>