| Fanelus a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu o pila la liceul militar... oricare dintre ele!

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

:-) Cea mai buna pila este incredera in fortele tale.Bafta.

1 răspuns:
| Decrepit a răspuns:

Caragiale,Blaga,poate chiar si Eminescu, in caz ca ai tai sunt mai potenti financiar.Niste exercitii fizice neaparat, ca altfel, te omoara alea zece tractiuni de la proba fizica.Si mult creier,plus demnitate zero, pentru activitatile "extrascolare", ce le vei intreprinde acolo, care te vor face sa-ti doresti nespus sa-ti bagi picioru' si sa faci nasoale cu superiorii, adica sa incerci sa-i bati.