| malika a întrebat:

Cine e la liceul militar si ma poate ajuta si pe mine?big grin Ce probe sunt la inscriere? si pe ce materii se bazeaza acest liceu? Majoritatea colegilor imi spun ca nu as putea face fatahee hee

1 răspuns:
| Claudiu4422 a răspuns:

La liceul militar este destul de greu (mie asa mi se pare)
Se dau probe sportive (de rezistenta, de forță probabil), probe psihice. Dar trebuie sa fi destul de bun la sport și ar trebui sa ai medii destul de mari (la mine in oraș, cea mai mica medie a fost 9, 27, dar in probele eliminatorii, cea mai mica a ajuns sa fie 9, 60 aproximativ)