| mmadonna a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine dau mega fundita:

2. Să se introducă textul, formand 3 paragrafe:

3.Intitializati pagina :dimensiune A4, portret, sus=2.5cm,jos=2.5,stanga=2, dreapta=2
4. Să se se mute primul paragraf după al treilea
5. Spatiati paragraful 2 la 12pct fata de primul si la 16pct fata de ultimul.
6.Pentru intregul text :aliniere stanga-dreapta, font Tahoma 14, inclinat, spatiere randuri 14pct.
7.Identati paragrafele, prima linie la 2cm, stanga
8. Să se adauge un chenar întregii pagini si fundal in 2 culori.
9. Să se insereze la sfârşitul documentului o caseta de text :fundal in 2 culori, bordura de culoare albastra, dubla, textul la alegere formatat arial 14, inclinat, ingrosat, culoare albastra
10. În zona de antet a paginii să se scrie numele liceului, adresa – în stânga, iar în dreapta să se insereze data curentă

11.Inserati un tabel cu 4 coloane si 3 linii formatat astfel:linii duble de culoare rosie, fundal galben, textul centrat(text la alegere).
Pe ce butoane apas sa fac chestile astea va rog frumos...trebuie sa le fac in max 5 minute ca daca nu 3...

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

Nu crezi ca pretul este cam mic pentru asta?
Doar o mega fundita si tu te alegi cu nota mare in catalog laughing
Pe cine crezi ca pacalesti?
Pe prfesori nicidecum...tu vei fi cea pacalita daca i-ti vor face altii toate temele si consecintele se vor vedea in viitor cand nu vei fi in stare de nimic in viata!