| LilyWasHere a întrebat:

Voi ce scris aveti?
Mare sau mic? Inclinat spre stanga, spre dreapta sau drept?
Cum credeti ca arata mai bine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) Eu scriu rotund, ondulat si drept, sau mic si drept, depinde. Cel mai bine arata cel ingrijit, nu conteaza neaparat inclinarea.

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Eu una depinde ce chef am cand scriu. Pot scrie mic, rotund, frumusuel si drept. Pot scrie inclinat spre dreapta cu litere lunguiete. Pot scrie cu litere lunguiete drept, putin inclinat spre stanga... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Uite aici ceva interesant despre scriere http://www.lecturirecenzate.ro/2012/10/27/norocul-scrisul/ Îți va folosi.

| BlackEyedGirl a răspuns:

De obicei am scrisul mic si drept, iar cand nu ma intereseaza materia, fac niste liniute pe caiet ca sa para ca am scris ceva rolling on the floor, iar cel mai frumos scris este acela citet, nu conteaza daca este mare sau mic sau cum este inclinat.

| SmartLie a răspuns:

Eu nu scriu nici prea mare si nici prea mic, inclinat spre dreapta si ondulat.
Cred ca arata bine daca ai atentie cum faci literele, sa nu faci una mai mare si una mai mica.

| DutzuRazor a răspuns:

Eu scriu mic drept.Cel mai bine ar arata mic inclinat spre dreapta