| Kcristy a întrebat:

Cine ma poate ajuta va rog.....am instalat Fifa 14 si imi apare aceasta eroare ( C \windows\system32\xinput1_3.dll is either not designed to run on Windows or it contains an error. Try installing the program again using the original installation media or contact your system administrator or the software vendor for support. ) Ce e de facut, am incercat sa il descarc de pe net l am copiat in system32 si tot eraore imi apare nu stiu ce sa mai fac am instalat si Microsoft directx daca stie cineva cum sa rezolv probema sa imi zica VA ROG! aaa da si am reinstalat si windowsu si tot aceeasi problema crying

3 răspunsuri:
| NakaTaka a răspuns:

Trebuie sa descarci xinput1_3.dll.
Uite linkul:http://www.dllme.com/dll/files/xinput1_3_dll.html

Apoi bagi dll-ul in folderul cu jocul. Funda?

| NakaTaka a răspuns:

Funda?

| DaavidARHI a răspuns:

Reinstaleaza-L de pe alt site...