| Danyel129 a întrebat:

Mi-am instalat un joc si de fiecare data cand intru imi apare eroarea : C:\WINDOWS\SYSTEM32\XINPUT1_3.dll is either not designed to run on Windows or it contains an error.Try installing the program again using the original instalation media or contact your system administrator or the software vendor for suport.Error status 0xc000035a. Stie cineva cum sa o rezolv va rog? Dau funda cine imi da o solutie care sa mearga. URGENT.sad

2 răspunsuri:
| TnT123 a răspuns:

Stiu eu cum. Trebuie sa downloadezi acel dll (XINPUT1_3.dll) si sa il bagi in system32
Funda?

| Danyel129 explică (pentru TnT123):

Am incercat si nu merge.