| Sniper10 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute sa gasesc pe cineva stiindui doar numarul de telefon adica sa ii aflu adresa sau ceva de genul? daca poate cineva sa ma ajute plss add st_gabriel22@yahoo.com

2 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Scrii pe net numarul de telefon pe google daca ai calculator bun o sa gasesti multe informati. gasesti adresa in cartea de telefon. pagini auri. sau cartea albastra de la rds rcs

| judgement a răspuns:

Nu ai cum, alea sunt date confindentiale... daca a facut abonament pe numarul respectiv firma care detine numarul, s-a angajat prin semnatura ca nu va divulga datele personale ale respectivei persoane decat prin ordin judecatoresc.