| sss_2747 a întrebat:

Cine poate sa`mi ofere si mie niste informatii. peste 2 saptamani plec cu avionul in qatar si voi face escala la instanbul, este prima data cand plec cu avionul, vreau sa stiu si eu ce trebuie sa fac? cand sa ma duc la aeroport? ce trebuie sa fac acolo? cand fac escala. va multumesc!

1 răspuns:
| Coco_3708 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. astepti sa te imbarci in al 2 - lea avion daca este escala pe o perioada lunga poti sa mananci ceva sau sa bei ceva sau chiar sa vizitezi magazine eventual si orasul. depind de timp. daca nu ai timp iesi din avion daii la controlat actele iti iei bagajul si te reimbarci oricum acolo vor fi romani care te pot indruma