| princesshope a întrebat:

Cine raspunde corect primeste funda:
Cate oua face gaina pe luna?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

O gaina in mod normal face 15-20 de oua pe luna, dar sunt si periode cand nu face nici un ou. Întrebarea poate sa aiba si alt raspuns, o gaina pe... lună nu produce nici un ou.

6 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Depinde de anotimp si de mai multi factori.

| addme a răspuns:

Pe luna nu are cum sa faca, decat daca o trimiti cu nava spatiala! Intr-o luna, cate poate. laughing

| csdeaglecs a răspuns:

Cate vrea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... pe LUNA deocamdata nicio gaina nu face oua. Nici pe marte ai nici pe alte planete sau sateliti ai planetelor in afara de pamant.

| polski a răspuns: